راحتیران تولید کننده مبل و صندلی اداری

درباره راحتیران

گروه صنعتی راحتیران

گروه صنعتی راحتیران به لطف پروردگار با سه دهه فعالیت در عرصه تولید و با دریافت استاندارد های متعدد داخلی و بین المللی از جمله گواهینامه ارگونومی و همچنین دریافت مدال های افتخار و تندیس های مختلف از همایش های ملی کشور و با ایجاد کیفیت و تنوع در محصولات و خدمات پس از فروش کارآمد ، افتخار این را داشته به عنوان تنها منتخب از کشور ایران در همایش بین المللی کیفیت جهانی (WQC  ) که در اکتبر 2013 در شهر پاریس با حضور بیش از 100 کشور دنیا برگزار گردید ، شرکت نموده و با شایستگی تندیس ستاره طلایی کیفیت جهانیQC100  را دریافت نماید.

 

بهترین محصولات را در راحتیران بیابید

مجموعه راحتیران درصد بسیاری از قطعات اولیه مبل و صندلی را با هدف ارتقا کیفیت، کاهش قیمت تمام شده، بالا بردن ظرفیت تولید، تحویل به موقع کالا و رضایتمندی مشتری در 4 واحد تولیدی به مالکیت 100 درصدی حقیقی به مساحت کلی 30 هزار متر مربع محصولات خود را تولید می نماید

واحد شماره 1

کارخانه مرکزی راحتیران

واحد شماره 2

کارخانه راحت آرا

واحد شماره 4

کارخانه چوب ایران

ساختمان مرکزی

تهران در چهار طبقه

راحتیران

گروه صنعتی راحتیران به لطف پروردگار از سال 1368 با بیش از سه دهه فعالیت در صنعت مبل و صندلی اداری به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح کشور می باشد.

راحتیران دارنده اولین گواهینامه ارگونومی در صنعت مبل و صندلی اداری در ایران می باشد که 4 تندیس از چهار دوره همایش دو سالانه انجمن ارگونومی را دریافت نموده است.

این مجموعه استانداردهای متعدد داخلی و بین المللی، لوح های زرین، تقدیرنامه ها، تندیس های متعدد کیفیت و نو آوری و کارآفرینی را از اتحادیه مبلمان اداری و منزل، اداره استاندارد و همایش های مختلف دریافت کرده است.

 از جمله افتخارات بین المللی راحتیران به عنوان تنها منتخب از کشور ایران در همایش بین المللی کیفیت جهانی QC100 در اکتبر 2013 در شهر پاریس که با حضور 100 کشور برگزار گردید، شرکت نمود و با شایستگی تندیس ستاره طلایی کیفیت QC100  جهانی را دریافت کرده است.

گروه صنعتی راحتیران با توجه به اهداف کلان خود با تنوع در طراحی انواع مبل و صندلی اداری که شامل صندلی مدیریتی، کارشناسی، اپراتوری، رستورانی، پزشکی و آزمایشگاهی، انتظار، آموزشی، میز (جلو مبلی و ناهارخوری) می باشد، درجهت گسترش بازار اقدام به تولید نموده.

محصولات راحتیران 

1- مبلمان اداری

2- صندلی های مدیریتی و کارشناسی

3- صندلی های اپراتوری

4- صندلی های آزمایشگاهی و کارگاهی

5- صندلی های رستورانی و آشپزخانه

6- صندلی های کودک و نوجوان

7- میزهای جلو مبلی و نهار خوری

8- صندلی های انتظار و آموزشی

افتخارات راحتیران

گواهینامه و استانداردها، لوح های تقدیر

تندیس ها

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
منو